Щодо подій у Харкові

< Назад до записів

 

Головні висновки варто робити вже після завершення розслідування. Проте, перш за все варто памятати – чому ці події сталися саме в Харкові. На думку росіян, в Харкові залишається значна кількість населення, що симпатизує Росії. Тому, напевне, був розрахунок на цю частину населення, яка у разі загострення ситуації могла би висловити недовіру до органів влади. Теракт у Харкові не суперечить загальній лінії кремлівського керівництва щодо виснаження України всіма засобами, адже вільна демократична Україна – вирок для путінської Росії. Тому, можна припустити, що схожі спроби дестабілізувати ситуацію в Україні з середини будуть продовжуватись.

 У будь-якому випадку, вже зараз можна сказати, що організатори поставились до теракту дуже серйозно. Якщо б у секторі розльоту елементів ураження не було автомобіля, жертв могло бути набагато більше. В тому разі, якщо підтвердиться той тип «закладки» про який йшлося, то це означатиме, що жертв дійсно могло бути набагато більше. А коли ми говоримо про таку потенційно велику кількість жертв, то це вказує не просто на партизанів, адже тут йдеться про скупчення саме мирного населення. Спостерігається той самий почерк, що й у випадку деяких підозрілих терактів у Росії: добре організована операція  з використанням потужної міни, яка мала б призвести до великої кількості жертв. Якщо порівняти опосередковані свідчення, то з урахуванням того, що раніше відбувалося у Харкові, можливо, що якби цей вибух досяг кінцевої мети, він міг би слугувати сигналом для якихось подальших агресивних дій. Швидка реакція наших спецслужб не лише у Харкові, але й в інших містах, вірогідно зруйнувала початкові плани терористів. Можливо планувалася ціла серія терактів з метою відволікання уваги від подій у зоні АТО.

Ситуація у багатьох містах України окрім Харкова також залишається напруженою, але це не привід боятися, це привід бути більш пильними.

 

фото - tyzhden.ua

 

Блоги

Публікації

X
X

Партнери