Зараз ми воюємо не з “трактористами”, а з регулярною російською армією

< Назад до записів

Минулий тиждень видався найскладнішим з часу підписання других Мінських угод. Бойовики активізувалися та кожен день багато разів обстрілювали позиції українських військових майже по всій лінії фронту. Зважаючи на такі дії бойовиків, ми можемо казати, що зараз сценарій на виснаження залишається основним. Без втручання військ Російської Федерації у значній кількості бойовики або російсько-терористичні угрупування, як їх зараз називають, не зможуть представити нічого радикального проти наших військ на Донбасі. Проблема полягає  в тому, що не можна виключати й інші сценарії, коли, наприклад, російське керівництво втомиться шукати вихід шляхом виснаження, шантажу, шляхом диверсійних та підривних акцій, і може вдатися до більш широкомасштабних дій. До цього ми маємо бути готові.

Слід зауважити, що загострення конфлікту на Сході країни викликано декількома головними цілями, які ставлять перед собою бойовики та їх патрони у Кремлі. Найголовніше – це підтримувати вогнище напруги,  аби знесилити нашу державу, і не дозволити їй розвиватися. Тому що розвиток нашої країни – це смертний вирок режиму Путіна. Інша причина – це намагання бойовиків самостійно “рулити” на окупованій території.

Обстріл бойовиками передмість Маріуполя та інших населених пунктів поблизу лінії розмежування, вочевидь, говорить про спробу активізувати діяльність у різних місцях, щоб українці не могли чітко зосередити свої сили в одному місці, а потім, швидко перекинувши резерви, здійснивши наступ або в районі Первомайська, або в районі Авдіївки, а може, і між Маріуполем і Донецьком. Однозначно передбачити спрямування складно, тому що можливі варіанти.

Таким чином, бойовики претендують на всю територію Донецької та Луганської областей (вони б цього хотіли, і про це говорили їхні так звані "ватажки" - Захарченко та Плотницький). Тому для бойовиків бажано дійти, як мінімум, до адміністративних кордонів двох областей. Замахувалися вони і на Харків, але це їх мрії - дурень думою багатіє.

Проте, в районі Донецької та Луганської областей бойовики будуть підтримувати напругу до тих пір, поки Росія не зупинить їх. Вона їх підгодовує, підживлює, забезпечує технікою, боєприпасами, і бойовикам, по суті, нічого робити, окрім як воювати. Мир їм абсолютно не вигідний, тим більше, на тих умовах, які існують зараз - коли більша частина Донецької та Луганської областей знаходиться під контролем України, а не терористів.

Думаю, що така ескалація конфлікту буде то затухати, то розпалюватися знову. І так буде весь час, поки Росія та її маріонетки з одного боку, Україна - з іншого не досягнуть якогось рішення.

Україні треба накопичувати сили аби перемогти у цьому конфлікті. До того моменту, поки ми не станемо сильнішими, а наш ворог слабшим – перемогти не вдасться.  І варто не забувати, що у Донбасі ми воюємо не з вигаданими Путіним  “трактористами”, а з регулярною російською армією.

 

Фото взято з відкритих ресурсів.

Блоги

Публікації

X
X

Партнери