Дипломатичні дилеми офіційного Києва під час кризи

< Назад до записів

Вийшла електронна версія спільного матеріалу експерта Інституту стратегічних досліджень «Нова Україна» Валентини Романової та старшого викладача з політології Університету Ньюкасл, Велика Британія Валентини Феклюніної під назвою "Україна та Тригранна Дипломатія: Київські Дилеми Легітимності під час Кризи" (англійською мовою). Цей матеріал вийде у вигляді однойменної глави книги «Тригранна Дипломатія США, ЄС та Росії стосовно кризи в Україні», видавництво Palgrave Macmillan, серія  "Studies in European Union Politics”, 2017 рік.

 У матеріалі проаналізовано кроки офіційного Києва, що покликані впливати на тригранну дипломатію Європейського Союзу і Сполучених Штатів Америки стосовно асиметричного конфлікту на Донбасі. Рамка тригранної дипломатії дозволяє зрозуміти, як Україна, яка має обмежений арсенал засобів безпосереднього впливу на дії Росії щодо конфлікту, прагне впливати на Кремль за допомогою своїх ключових західних партнерів, у т.ч. звертаючись за символічною, дипломатичною та матеріальною допомогою ЄС та США.

Стаття висвітлює позиції основних українських політичних гравців, зокрема, їхні позиції щодо залучення США у вирішення конфлікту, щодо солідаризації ЄС і США у виробленні політик щодо Росії тощо. У статті зроблено висновок, що українській владі вдається артикулювати свій наратив конфлікту; однак це не обов’язково конвертується у дипломатичну перемогу Києва, а це, у свою чергу, позначається на рівні громадської підтримки зовнішньополітичних орієнтирів України.  

 Ви можете ознайомитися із повною версією матеріалу за посиланням:

Feklyunina, Valentina  and Romanova, Valentyna, "Ukraine and Triangular Diplomacy: Kyiv’s Legitimacy Dilemmas in the midst of the Crisis" Working Paper GTJMCE -2016-1

http://www.inta.gatech.edu/sites/default/files/attachments/GTJMCE2016-1-Feklyunina&Romanova.pdf

Блоги

Публікації

X
X

Партнери