Під виглядом люстрації не повинні розпочатись репресії — директор Інституту «Нова Україна» А.Єрмолаєв

< Назад до записів

Нова влада повинна усвідомлювати, що проведення люстрації не має перерости у репресії. На цьому наголосив директор Інституту стратегічних досліджень «Нова Україна» Андрій Єрмолаєв в ефірі «ГромадськеТV».

За його словами, українське законодавство дає чітку відповідь на питання, чи мають право злочинці працювати в органах державної влади. Директор ІСД «Нова Україна» зазначив, що заборона займати посади повинна стосуватися тих осіб, злочинна чи корупційна діяльність яких доведена. «Але якщо зараз, після кожних виборів під видом люстрації розпочнуться репресії, — то я перепрошую», — сказав А.Єрмолаєв.

«Сьогодні, коли ми розраховуємо, що прийде якась абстрактна молодь, яка не знає країни, історії, людей, то це буде ще більш руйнівна сила, ніж спирання на старі кадри. Це я кажу зі свого досвіду», — додав директор ІСД «Нова Україна».

Разом з тим, А. Єрмолаєв зазначив, що сьогодні в Україні є багато аполітичних людей, цікавих регіональних лідерів у різних областях, поява яких у центральній владі у цей час буде позитивно сприйнята.


Блоги

Публікації

X
X

Партнери