Директор ІСД «Нова Україна» А.Єрмолаєв сумнівається в передбачуваності результатів референдуму в Криму

< Назад до записів

Директор Інституту стратегічних досліджень «Нова Україна» Андрій Єрмолаєв сумнівається в тому, що кримчани дадуть позитивну відповідь на референдумі про входження Криму до складу Російської Федерації. Про це він сказав в ефірі ТРК «Україна».

«Я думаю, що своє слово ще скажуть ті кримчани, якізараз розгублені й не мають можливості визначитися. Я не виключаю, що явка буде не високою. І я сумніваюся в позитивній відповіді, на яку розраховують організатори цього специфічно-узурпованого перевороту в Криму», - сказав А.Єрмолаєв.

За його словами, в Криму зараз немає загостреного національного питання. Експерт підкреслив, що всі спекуляції з приводу так званої федералізації на основі земель не враховують одного - в кожному регіоні України живе багатонаціональний народ України, і у нас немає боротьби за відділення окремої етнічної території.

«Це треба розуміти, боротьба ж не за позицію людей, боротьба за геополітичну територію, яка ведеться цинічним чином» , - зазначив директор ІСД «Нова Україна».

«Я не виключаю, що через деякий час, може і варто буде запитати в українців, можливо хтось бажає змінити громадянство. Це його особисте право, але не потрібно при цьому ділити карту», - сказав А.Єрмолаєв.

Він також додав, що регіональним елітам пора б зайняти більш проукраїнську позицію.


Блоги

Публікації

X
X

Партнери