Інститут «Нова Україна» розпочинає співпрацю з французьким Центром політичних і міжнародних досліджень

< Назад до записів

Інститут стратегічних досліджень «Нова Україна» і французький Центр політичних і міжнародних досліджень (Center of Political and Foreign Affairs) домовилися про спільну роботу над формуванням експертної робочої групи «Європа-Україна».

Ця ідея обговорювалася під час зустрічі засновника Інституту «Нова Україна» Сергія Льовочкіна та Президента Центру політичних і міжнародних досліджень Фаб’єна Боссара.

До складу робочої групи «Європа-Україна» увійдуть європейські та українські експерти, політики та громадські діячі. Їх головним завданням стане спільне формування постійного громадського діалогу Європейського Союзу з Україною, що дозволить більш ефективно реалізовувати політику асоціації, а також захищати інтереси України в Європі в сфері економіки.

Експертна група сфокусує свою увагу на зміцненні єдності країни, демократичних інститутів в Україні, проведенні необхідних для України реформ, та адаптації в Україні норм європейського законодавства.

Робоча група буде відкрита до співпраці для всього «Кола друзів України» у середовищі європейських експертів, яким цікава Україна, яка є найбільшою країною Європи.

Цю новину у своєму твіттері прокоментував засновник Інституту «Нова Україна» Сергій Льовочкін:

https://twitter.com/serhiylovochkin «ЄС допоможе Україні. Але бракує механізмів співпраці. Потрібне «Коло друзів» — експертне середовище для просування інтересів України у світі».


Блоги

Публікації

X
X

Партнери