Експерти інституту прийняли участь у міжнародній конференції «Діалог культур в контексті глобалізації»

< Назад до записів

6 червня у Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв відбулась всеукраїнська науково-теоретична конференція «Діалог культур в контексті глобалізації», в якій прийняли учать директор Інституту стратегічних досліджень «Нова Україна» Андрій Єрмолаєв та головний радник Інституту Віктор Щербина.

Тематика конференції охопила широке коло питань, присвячених проблемам аналізу теоретичних і прикладних проблем дослідження та оптимізації діалогу культур як складової  соціокультурних взаємодій на глобальному рівні.

Під час конференції експерти приділити увагу різним аспектам діалогу культур  як соціоутворюючого процесу та умови формування цілісного нормативно-ціннісного простору в умовах глобалізації.

«Формування культури миру, повинне бути засноване на суспільному діалозі, а не на діяльності інституту соціального контролю. Через цю культуру ми зможемо перейти до біологічного простору і матимемо можливість відтворити суспільний порядок, який існує в українському суспільстві в нових історичних умовах», - підкреслив директор інституту «Нова Україна» А. Єрмолаєв.

За словами головного радника Інституту В.Щербини, є певна культура суспільства, яка дозволяє або не дозволяє вести діалог на рівні концептуального змагання та на рівні безпосереднього конфлікту між людьми. «Українське суспільство містить як елементи одного, так і елементи іншого. Дослідження саме цих елементів дозволить нам вести діалог задля вирішення проблем з якими стикається наше суспільство сьогодні», - зауважив В.Щербина.

В межах науково-теоретичної конференції значну увагу було також приділено впливу глобалізації на українське суспільство, розвитку культурних ідентичностей сучасної доби, проблемам і перспективам мультикультуралізму як складової науково-практичних засад сучасної культурної політики в Україні.

 


Блоги

Публікації

X
X

Партнери