Українська держава має зробити все для підтримки кримськотатарського народу — Сергій Льовочкін

< Назад до записів

Засновник Інституту стратегічних досліджень «Нова Україна» Сергій Льовочкін вважає, що Українська держава має зробити все належне для підтримки кримськотатарського народу у нинішніх складних умовах.

«Маю багато друзів серед кримських татар, і завжди з великою повагою ставився та ставлюся до кримськотатарського народу і його Междлісу. Його великі сини неодноразово стояли пліч-о-пліч з Україною, з усіма проукраїнськими силами, у найскладніші для нашої країни часи. І сьогодні, у цих вкрай важких умовах, у яких опинився Крим, кримські татари були і залишаються справжніми патріотами своєї землі. Вважаю, що Українська держава має зробити все належне для підтримки кримськотатарського народу у нинішніх складних умовах», — заявив С.Льовочкін.

Він також підкреслив, що завжди виступав за налагодження співпраці між державними інститутами та Меджлісом.

«При нагоді спростовую інформацію шанованого Рефата Чубарова, якого, очевидно, хтось ввів в оману. Я завжди виступав за налагодження ефективної співпраці Меджлісу із державними інститутами України», — зазначив засновник Інституту «Нова Україна».

С. Льовочкін також підкреслив, що бажає процвітання всім народам, які живуть в Україні.

«Також хочу сказати слова поваги до всіх народів, що живуть в Україні і побажати їм добра, щастя і процвітання», — зазначив С.Льовочкін.

 


Блоги

Публікації

X
X

Партнери