Сергій Льовочкін створив Фонд «Нова Україна»

< Назад до записів

 Сергій Льовочкін створив Фонд «Нова Україна», основним завданням якого є розбудова країни шляхом підтримки демократії, впровадження реформ та благодійних проектів.

 «У нинішній ситуації бізнес, політики і громадські активісти мають підставити плече, допомогти державі розробити проект України майбутнього, нової України», — вважає С.Льовочкін.

 Головним напрямком діяльності Фонду «Нова Україна» є допомога у реалізації проектів недержавним інституціям та аналітичним центрам, які розробляють програми реформ, стратегії модернізації на основі українського та світового досвіду. Фонд «Нова Україна» планує заходи із залученням вітчизняних та іноземних експертів щодо актуальних напрямків реформ та розвитку України.

 Ще однією із запланованих сфер діяльності Фонду є підтримка громадських ініціатив і проектів, спрямованих на реформування України.

 Перший проект Фонду «Нова Україна» — підтримка плану розвитку для 5 регіонів — локомотивів розвитку країни, ініційованого Інститутом «Нова Україна». Експерти визначили такими локомотивами Київську, Одеську, Кіровоградську, Вінницьку та Миколаївську області. «Фонд дає сьогодні можливість експертам на місцях вивчити ситуацію та потенціал кожного з цих регіонів, провести серію круглих столів та інших заходів. Оцінити, як функціонують регіональні інституції, як працює бізнес та як живеться людям, і на цій основі — напрацювати конкретні плани», — каже С.Льовочкін.

 За результатами цієї роботи експерти розроблять рекомендації для місцевої та центральної влади. «Це будуть і стратегії роботи, і законодавчі ініціативи реформ на місцевому та національному рівнях», — планує керівник Фонду. «І ми запрошуємо як експертів, так і місцеву владу та бізнес-кола цих регіонів до співпраці у цьому проекті. Впевнений, разом ми зможемо напрацювати ефективну програму відродження країни. Лише так ми зможемо запустити промисловість, дати людям роботу та наповнити держбюджет для соціальних виплат. Нам потрібно будувати нову європейську сучасну Україну — для усіх наступних поколінь», — упевнений С.Льовочкін.

...

Першим проектом Фонду «Нова Україна» стане розробка плану розвитку п'яти регіонів, які повинні стати локо   мотивами економічного прогресу країни. Про це повідомив засновник Фонду «Нова Україна» Сергій Льовочкін.

 За словами засновника Фонду, він і його команда все життя займалися реформами. «Після того, як ми пішли з влади, ми цю справу не покинули, оскільки ми маємо серйозні напрацювання, які і зараз не втратили актуальність», - сказав С.Льовочкін.

 Він підкреслив, що реформування країни має тривати, але в той же час, важка політична, економічна і військова ситуації несприятливо впливають на реалізацію реформаторських ініціатив. «Ми повинні відповідати на ці виклики, підставити плече державі, тому я прийняв рішення про створення Фонду, який фінансуватиме не тільки розробку реформ, а й їх впровадження та супроводження», - сказав С.Льовочкін.

Він нагадав, що експерти Інституту стратегічних досліджень «Нова Україна» визначили п'ять регіонів, які повинні стати локомотивами економічного розвитку країни. Засновник Фонду «Нова Україна» підкреслив, що для цих регіонів, спільно з експертами на місцевому рівні, буде підготовлений пакет законодавчих ініціатив. «Це буде перший проект Фонду спільно з інститутом «Нова Україна», - зазначив С.Льовочкін.

 За його словами, в п'ятірку регіонів-локомотивів економічного розвитку увійшли Київ та Київська область, оскільки вони мають значний потенціал і зміни в країні мають починатися зі столиці. Також, як повідомив С.Льовочкін, в цей список увійшла Кіровоградська область, яка є важливим агропромисловим регіоном. Він додав, що поклади стратегічної сировини - урану повинні стати важливою точкою зростання регіону, але одночасно з цим потрібно шукати рішення проблем високого радіоактивного фону, який впливає на людей. Як зазначив С.Льовочкін, Вінницька область є найбільш успішним регіоном з точки зору реалізації місцевого самоврядування.

 Він також відзначив значний економічний потенціал Одеської області, яка після анексії Криму повинна стати центром туристичної інфраструктури. «Важливою частиною економіки країни також є Одеські порти і промисловість», - сказав засновник Фонду.

 За його словами, також важливу роль має відіграти Миколаївська область, яка може розвивати транзитну інфраструктуру, порти і суднобудування. «Там зосереджена потужна база ВПК, яка також повинна стати локомотивом реформ в Україні», - додав він.

 С.Льовочкін підкреслив, що Фонд «Нова Україна» співпрацюватиме з усіма, хто хоче займатися реформами. «Ми на це готові витрачати кошти. Альтернативи реформам не існує. Якщо ми не почнемо реформувати Україну як сучасну, розвинену державу, якщо не будемо враховувати ті ризики і виклики, які перед нами стоять - то нас очікує дуже складне майбутнє », - резюмував С.Льовочкін.

 Фонд Сергія Льовочкіна «Нова Україна» сприяє розбудові нової країни шляхом підтримки демократії, впровадження реформ та надання благодійної допомоги.

 Напрямками діяльності Фонду є реформи, благодійність та громадська активність.

 Реформи:

Сприяння роботі недержавних інститутів та аналітичних центрів, які розробляють програми реформ.

 Благодійність:

Меценатство та підтримка проектів доброчинності.

 Громадська активність:

Підтримка громадських ініціатив та проектів, спрямованих на реформування країни.


Блоги

Публікації

X
X

Партнери