«Новий Південь: сучасні виклики та стратегічні пріоритети розвитку» - анонс засідання

< Назад до записів

1 грудня 2014 р. о 14:00 у Великому конференц-залі НАН України відбудеться засідання за круглим столом на тему «Новий Південь: сучасні виклики та стратегічні пріоритети розвитку». Під час засідання відбудеться презентація доповіді Інституту та обговорення питань розвитку приморських територій після анексії Криму. Зокрема, буде розглянуто нову роль та місію причорноморських регіонів з огляду на виклики для національної безпеки і можливості для економічного розвитку та реалізації потенціалу України як морської держави. Доповідь Інституту презентуватимуть Директор Інституту «Нова Україна» Єрмолаєв А.В., експерти Інституту «Нова Україна» - Лупацій В.С., Клименко І.В., Потапенко В.Г.

 

Питання для обговорення на круглому столі:

 

  • Міжрегіональна стратегія розвитку «Новий Південь»: пріоритети, ризики, рішення.
  • Чи може Новий Південь стати драйвером економічного розвитку України?
  • Як забезпечити безпеку та громадянський мир в приморських регіонах?
  • Роль місцевого самоврядування у забезпеченні сталого розвитку приморських територій.

 

До участі у круглому столі запрошені експерти з регіонального розвитку та міжрегіонального співробітництва, а також політичні діячі. Зокрема, в обговоренні візьмуть участь: народний депутат VIскликання Гриневецький С.Р., Директор Інституту демографії та соціальних досліджень імені М.В.Птухи НАНУ Лібанова Е.М., Директор Інституту економіки і прогнозування НАНУ Геєць В.М.  

 

Адреса проведення круглого столу: Великий конференц-залі НАН України, м. Київ, вул. Володимирська, 55, 2 поверх, малий зал.

 

Просимо повідомити про Вашу участь до 17:00 28 листопада 2014 р. за телефоном: (044) 364 3747 або (067) 408 1454; або на e-mail potapenko@ukr.net.

 

 

 

 


Блоги

Публікації

X
X

Партнери