Сергій Льовочкін: Відсутність політичної згоди несе загрозу миру в Україні

< Назад до записів

Небажання керівництва країни досягти політичної згоди, корупція та відсутність реформ несуть загрозу миру та розвитку економіки України. Таку думку висловив у своїй статті для американського політичного сайту «Realclearworld» народний депутат від Опозиційного блоку, засновник Фонду «Нова Україна» Сергій Льовочкін.

 «Економічний занепад і зростаюча корупція загрожують нашій країні сьогодні нітрохи не менше, ніж озброєні бойовики. Найефективнішою відсіччю агресорам, які ведуть війну проти України, повинна стати спільна робота всіх сторін всередині країни для досягнення демократичної стабільності», - зазначив політик у статті під назвою «Поганий мир чи добра війна?».

За його словами, після Майдану, коли українці отримали анексію і війну замість вступу до ЄС, особливо ??гостро відчувається дефіцит довіри до влади. Тим часом, влада, як вважає С.Льовочкін, замість переслідування опозиціонерів і люстрації чиновників колишнього уряду, які, як правило, невинні, повинна б співпрацювати з ними в питаннях проведення ефективних реформ.

У своїй публікації С.Льовочкін підкреслив, що рівень корупції в Україні за минулий рік не знизився, а необхідні реформи буксують. «Екс-голова Держфінінспекції недавно заявив у парламенті України про те, що члени уряду шляхом шахрайських схем позбавили країну сотень мільйонів доларів», - зазначив політик. Він також додав, що сьогодні в Україні пік політичних переслідувань, коли за останні два тижні, три колишніх члена парламенту раніше правлячої партії покінчили життя самогубством через пресинг з боку влади.

 Окрему увагу у своїй статті політик приділив необхідності збереження перемир'я і припинення всіх видів бойових дій. За словами народного депутата, сьогодні в Україні, незважаючи на щоденні порушення угоди про припинення вогню, повномасштабні військові дії вдалося призупинити. Але, як вважає С.Льовочкін, вони можуть поновитися з новою силою.

«Друга Мінська угода передбачає конституційну реформу, і це може бути способом реформувати державу, децентралізувати владу, дати новий імпульс розвитку місцевим ініціативам та стати основою для викорінення корупції в нашій країні», - зазначив народний депутат. На його думку, змінена Конституція повинна створити більш досконалу систему, яка б захищала всіх українців, розвивала демократію, впровадила нову систему стримувань і противаг.

  У своїй статті С.Льовочкін згадав про ситуацію навколо телеканалу «Інтер», новинний ефір якого періодично глушиться, і у якого регулятор погрожує забрати ліцензію за трансляцію виступів російських шоуменів.

 С.Льовочкін також висловив упевненість, що сьогодні влада має прийти до такої угоди, яка б повною мірою відповідала сподіванням народу України, з урахуванням інтересів наших співгромадян, які проживають у Донецькій і Луганській областях. «Продемонструвавши, що ми разом, що ми ведемо наші власні економічні реформи — а не сподіваємося, що хтось зробить їх за нас, ми створюємо найкращу можливість захистити себе і зберегти єдину Україну», - підкреслив народний депутат у статті.

 

Оригінал статті доступний за посиланням:

http://www.realclearworld.com/blog/2015/03/the_right_peace_for_ukraine_111073.html


Блоги

Публікації

X
X

Партнери