Київ – Одеса: спільний погляд на проблеми сучасної України

< Назад до записів

В рамках іноваційної програми «Відкритий університет»  28 березня 2015 року ІСД «Нова Україна» спільно з Одеським національним університетом імені  І.І.Мечнікова проведено науково-практичну сесію «Україна в ситуації глобальної кризи».

На розгляд науковців, викладачів, аспірантів та громадських діячів Одеси було винесено доклади головних радників Інституту ІСД «Нова Україна» Володимира Лупація, В’ячеслава Потапенко та Ірини Клименко. Експерт з військових питань Леонід Поляков запропонував погляд на проблеми військово-технічного комплексу.

Фахівцями Інституту було запропоновано авторський інноваційний погляд на сучасні методологічні підходи до розуміння структурно-функціональних та інституційних засад організації сучасної світової системи, проаналізовано перспективи розвитку української економіки в контексті сучасних глобальних змін та перспективи переходу до світового сталого розвитку.

 Учасники панельної дискусії та «круглого столу», проведених в рамках сесії, висловили цікаві думки щодо необхідності  формування сучасного погляду на політичну та гуманітарну специфіку українського суспільства, який має відповідати цивілізаційним зрушенням сучасної доби.

Погляди експертів та науковців Одеси та Києва  відносно необхідності  розвитку діалогу фахових спільнот в Україні як умови стабілізації політичної, економічної, громадської сфер життя народу України, повныстю збіглися.

Перспективи конструктивного  виходу з глобальної кризи, погодилися учасники дискусії, розвиваються на шляху реіндустріалізації економіки, реформи місцевого самоврядування і розвитку інноваційних проектів на науковій і технологічній основі національної економіки.

Програма «Відкритий університет» започаткована ІСД «Нова Україна» у 2015 році. Метою Програми є розширення комунікативних можливостей українського науково-експертного середовища, створення умов для повноцінного  залучення інтелектуального потенціалу регіонів України до процесу формування нової політичної та інтелектуальної складової процесу реінтеграції суспільства.

В.Щербина


Блоги

Публікації

X
X

Партнери