Вячеслав Потапенко прокоментував головні події цього тижня в ефірі телеканалу «112»

< Назад до записів

7 квітня головний радник Інституту стратегічних досліджень «Нова Україна» Вячеслав Потапенко в ефірі телеканалу «112» дав свій коментар стосовно ряду питань, зокрема: вибухів у Харкові, Маріуполі, Одесі і назвав їх можливі причини; а також щодо відкриття пленарного тижня Верховної Ради України;

В. Потапенко наголосив на тому, що вибухи, які спостерігались нещодавно у Маріуполі, Харкові та Одесі, можна пов’язати з подіями, які відбуваються в Україні останній рік. На його думку, зменшення активності бойових дій на східному фронті призводить до активізації дій в інших регіонах країни, особливо це стосується Харкова та Одеси.

«Я вважаю, що це роблять люди, які мають однакові переконання з бойовиками на Донбасі. Дуже важливим у цій ситуації є факт підтримки таких дій з закордону», - зауважив експерт.

Стосовно пленарного тижня Верховної Ради експерт вважає, що є дві сторони питання. По-перше,  з’явились представники позапарламентської опозиції, зокрема КПУ та ВО «Свобода». Вони  активізувались і взяли  гасла на кшталт того, що треба боротись з корупцією, знижувати ціни на тарифи тощо. По-друге, проблема полягає в тому, що корупція не може бути подолана за кілька місяців. «Зараз ми очікуємо феєричних новин, бо за останній рік ми звикли до доленосних змін.  Не треба очікувати якихось кардинальних змін від цього пленарного тижня Верховної Ради», - підкреслив експерт.

           На думку В.Потапенко з корупцією можна боротися тільки комплексними заходами, певну частину з яких можна рєалізувати на рівні заступників міністра, керівників департаментів. Інші - завдяки діям активістів із сфери бізнесу, із громадського сектору. «Зазвичай вони приходять з патріотичних та особистих міркувань, але не з корупційних», - зазначив головний радник Інституту «Нова Україна».

 

З відеозаписом інтерв'ю можна ознайомитись за посиланням - http://ua.112.ua/video/politolog-v-yacheslav-potapenko-gist-112-ukrayina-07-04-2015.html?type=90204

 


Блоги

Публікації

X
X

Партнери