Вячеслав Потапенко взяв участь в роботі міжнародного семінару «Ризики та загрози від джерел забруднення (на прикладі Нижньодунайського регіону»

< Назад до записів

29 травня 2015 р. головний радник Інституту стратегічних досліджень «Нова Україна» Вячеслав Потапенко взяв участь в роботі міжнародного семінару «Ризики та загрози від джерел забруднення (на прикладі Нижньодунайського регіону» та виступив з доповіддю на тему : «Аналіз та оцінювання еколого-гео-хімічних ризиків забруднення території».

Семінар за участю експертів з України, Румунії та Молдови, представників державної влади та місцевого самоврядування відбувся 29 травня 2015 року в місті Вилкове (одеська область) відповідно за програмою Європейського Союзу «Інвентаризація, оцінка і зменшення впливу антропогенних джерел забруднення в Нижньодунайському регіоні України, Румунії та Республіки Молдова.

Метою заходу було обговорення поточного стану забруднення Нижньодунайського регіону, визначення екологічних ризиків та існуючих загроз, а також проведення публічної дискусії з приводу розробки Плану ризик-менеджменту цієї території як гарантування соціо-еколого-економічної безпеки її розвитку та популяризації  туристичного іміджу.

Учасники семінару обговорили міжнародний методологічний досвід оцінювання екологічних ризиків та відзначили необхідність впровадження цього досвіду на державному рівні в Україні. Закликали Міністерство екології та природних ресурсів та міністерства економічного розвитку і торгівлі запровадити методику екологічного ризику на державному рівні.


Блоги

Публікації

X
X

Партнери