Вячеслав Потапенко прокоментував ситуацію, яка склалась навколо нафтобази під Києвом

< Назад до записів

Чи зможуть знайти та покарати винних в тому, що сталось на нафтобазі під Києвом?

Слід пригадати, що нафтобаза "БРСМ-Нафта" у Васильківському районі на Київщині належить колишньому міністру енергетики та вугільної промисловості України Едуарду Ставицькому, який зараз знаходиться у розшуку. Шанс  того, що знайдуть людей, які підписували дозволи і документи пов’язані з цією базою безумовно є.

Яку загрозу несе пожежа?

Наразі офіційна позиція Міністерства не збігається з позицією екологів. Так, офіційна позиція така, що загроза не велика і великих запобіжних заходів проводити не треба. Проте екологи наполягають на тому, що людей потрібно вивозити з 10-километрової зони. Основна небезпека полягає у вибухах і переміщенню пожежі на сусідні території, військову базу, житлові будинки тощо. Стосовно забруднення навколишнього середовища, то всі мають розуміти, що горить бензин, нафтопродукти, які мали бути використані і все одно за той чи інший час, вони б потрапили в атмосферу, але зараз це як залповий викид. Звичайно, в окремих місцях рівень забруднення перевищує норму, але на вулиці вона може коливатись в залежності від напрямку вітру.  Безперечно, люди, які потраплять у зону більшого зараження можуть отруїтись і, навіть, є данні від пожежників, що декілька людей вже загинули від вибухів.

Пожежники у свою чергу вирішили дати вигоріти всім матеріалам, які знаходяться на базі і потім локалізувати пожежу.  У ситуації, яка склалась це є вірним рішенням, адже життя людей важливіші.

Повне інтерв’ю експерта можна знайти а посиланням - http://ua.112.ua/video/politoloh-viacheslav-potapenko--hist-112-ukraina-10062015-162170.html


Блоги

Публікації

X
X

Партнери