Діалог культур – основа формування культури суспільства сталого розвитку

< Назад до записів

12 червня 2015 р. у Національній академії мистецтв України Інститут стратегічних досліджень «Нова Україна» спільно з  Інститутом культурології Національної академії мистецтв України і за участі Центру культурологічних досліджень при Міністерстві культури і туризму республіки Азербайджан організували та провели  науково-практичну конференцію з міжнародною участю «Діалог культур – основа формування культури суспільства сталого розвитку».

 В роботі наукового форуму прийняли участь представники зацікавленої громадськості, філософи, соціологи, культурологи та мистецтвознавці, фахівці-практики, аналітики, викладачі вищих навчальних закладів, аспіранти, пошукачі. Загалом до участі у конференції було подано більше 60 заявок і тез витсупів від учасників з України, Туреччини, Азербайджану.

Тематика роботи конференції охоплювала широкий спектр актуальних питань сучасного гуманітарного розвитку України.

Зокрема, в процесі виступів та дискусій було розглянуто культурологічні, філософські, соціологічні, мистецтвознавчі аспекти дослідження проблем розвитку культури суспільства сталого розвитку в Україні. Окремим предметом роботи конференції стало обговорення діалогічності, зовнішні на внутрішні проблеми, виклики, ризики у практиках формування культурної політики сучасної України на шляху до суспільства сталого розвитку. В процесі роботи науково-експертне співтовариство розглянуло  історично сформовані та актуальні засади діалогічності національної культури  в історії, мистецтві, освіті сучасного світу.

З матеріалами виступів можна буде ознайомитися після їх публікації в мережі Інтернет.

 

В.Щербина


Блоги

Публікації

X
X

Партнери