Леонід Поляков взяв участь у презентації книги «Різні обличчя м’якої сили» в м. Ужгород

< Назад до записів

2 липня в Регіональному відділені національного інституту стратегічних досліджень в місті Ужгород  головний радник Інституту стратегічних досліджень «Нова Україна» Леонід Поляков прийняв участь у презентації книги «Різні обличчя м’якої сили». Експерт розповів про свою участь у проекті.

Наукове видання підготовлено Латвійським інститутом міжнародних відносин за участю експертів з країн Балтії, Польщі, Грузії, України, Молдови та Росії. Презентації видання вже пройшли в Латвії (в м. Ризі 18.05.2015 р ..), Україні (в г .. Києві 19.06.2015 р ..), а також заплановані в Молдові, Грузії та Естонії.

Головною темою презентації стало обговорення книги. Експерти наголосили на тому, що зараз Україна опинилася між двома центрами сили – ЄС та Росією, які з метою поширення свої цивілізаційних впливів на нашу державу застосовують різні інструменти впливу і проекції сили, переважно «м’якої» сили з одного боку та «твердої» – з іншого. Цілі таких політик не завжди співпадають з визначеними стратегічними цілями і національними інтересами держави Україна.

Сьогодні увага експертної еліти та всього суспільства має бути однаково прискіпливою до застосування цими центрами впливу інструментів, як «м’якої», так і «твердої» сили, оскільки кінцева мета їх може нести загрози національній безпеці України.

 

Фото взято з сайту - http://korzonews.info/


Блоги

Публікації

X
X

Партнери