Вячеслав Потапенко прокоментував питання відносин Україна-ЄС, майбутні вибори та реформу децентралізації влади

< Назад до записів

Про ЄС. Сьогодні існує очевидний конфлікт інтересів між Україною і ЄС. З одного боку ЄС готовий будь-якою ціною (ціною поступок з боку України) припинити збройний конфлікт. Проте, вони готові брати участь у цьому процесі надаючи фінансову підтримку. Територіями, людьми та політичним майбутнім має платити Україна. Реальні темпи євроінтеграційних процесів у порівнянні з 2012 роком знизилися. Заяви щодо подовження терміну санкцій з боку ЄС можна порівняти з політичними заявами Росії, які мають на меті “підняти ставки”. ЄС зразку 2013 року, сьогодні більше не існує. Референдум у Греції покладає початок новим тенденціям. Окремі країни ЄС виходять з-під контролю системи. Виходячи з цього, ми розуміємо, що наступним кроком буде або більш жорстка політика щодо членів, або тенденції до розпаду. Вірогідність того що все залишиться так як було є мізерною.

Про вибори. Було б дуже добре якби майбутні вибори змогли вирішити конфлікти у регіонах. Але, по-перше ми не розуміємо за якими “правилами” вони будуть відбуватися, по-друге які повноваження отримають ті кого оберуть.

 

 

Повне інтерв’ю експерта можна знайти за посиланням http://112.ua/video/politolog-vyacheslav-potapenko-gost-112-ukraina-05072015-164651.html


Блоги

Публікації

X
X

Партнери