Круглий стіл на тему: “Можливості та виклики угоди про асоціацію між ЄС та Україною”

< Назад до записів

7-8 липня 2015 року в місті Києві відбулося засідання круглого столу на тему: “Можливості та виклики угоди про асоціацію між ЄС та Україною”, організованого Агентством модернізації України під головуванням Гюнтера Ферхойгена, який з 2004 року по 2010 рік обіймав посаду віце-президента Європейської комісії з питань підприємництва та промисловості. У 1999-2004 роках обіймав посаду Європейського комісара з питань розширення

Європейського Союзу та Міхаеля Шпінделеггера - міністра закордонних справ Австрії (2008-2013 р.) і міністра фінансів (2013-2014 р.). впродовж 2011-2014 років був Віце-канцлером Австрії.

У засіданні круглого столу прийняли участь експерти Інституту стратегічних досліджень "Нова Україна", зокрема, головний радник Вячеслав Потапенко, Ірина Клименко, Володимир Лупаций та Святослав Денисенко.

Обговорювалися політичні та економічні аспекти практичного впровадження Угоди про асоціацію з ЄС в сучасних реаліях, окрема увага була приділена питанням енергетики транспорту та телекомунікації. У засідання круглого столу взяли участь представники громадських організацій, академічної науки, експерти, в тому числі з Інституту стратегічних досліджень «Нова Україна» кореспонденти з засобів масової інформації.

 

Фото взято з відкритих джерел


Блоги

Публікації

X
X

Партнери