Головна проблема - це відсутність політики консолідації та діалогу

< Назад до записів

7 грудня директор Інституту стратегічних досліджень А.Єрмолаєв дав інтервью "Радио Вести". Зокрема, розмова торкнулася візиту віце-президента США Д.Байдена в Україну та стосунків із західними партнерами. "На жаль, ми не можемо претендувати на паритет, ы в цьому э велика частка провини украънської влади". За останні півтора роки Україна жодного разу не виступила ініціатором, ідеологічною та політичною силою. І це не залишилось непоміченим і під час перемовин у Мінську.

Головне слабке місце української влади, це відсутність зрозумілої внутрішньої політики національної консолідації. Неодноразово пропозиція налагодження внутрішнього діалогу в Україні фіксувалася в резолюціях Євросоюзу. Але Україна не зробила ані кроку для цього, не сформулювала жодної пропозиції.

А.Єрмолаєв також висловив своє ставлення до поведінки українських політиків напередодні візиту Джо Байдена. "Якби у Генеральній прокуратурі був створений підрозділ, який реагував на кожну заяву країньских політиків про факти корупції та злочини, то запевняю вас, ситуація в країні була би іншою".

"Мала Україна, Україна без Криму та Донбасу неможлива в принципі. Всі варіанти "двох Україн", "німецького шляху" - виглядають начебто непогано, але вони злочинні та руйнівні".

"Без внутрішнього національного діалогу, політичного, експертного, громадянського, який нинішня влада зобовязана налагодити, мир - неможливий. Мир це не тільки, коли не стріляють, мир це й коли будують спільне майбутнє".


Блоги

Публікації

X
X

Партнери