Донбас: територія толерантности та социальної реінтеграції

< Назад до записів

Інститутом Стратегічних Досліджень "Нова Україна" підготовлено план стабілізації та реінтеграції проблемних територій - "Донбас: територія толерантности та социальної реінтеграції".

В ньому, зокрема, констатується, що конфлікт на Донбасі перейшов в стадію «нестійкої рівноваги». У цих умовах всі ризики відновлення бойових дій зберігаються. Однак домовленості «Мінськ-2» розширили простір варіантів подій. Виходячи з національних інтересів України, необхідно створити передумови для стабілізації і подальшого реінтеграції проблемних територій мирним шляхом.

Зміст проекту: посилення впливу держави і суспільства в «мирних», суспільно чутливих сферах (освіта, охорона здоров'я, соціальне забезпечення); відновлення соціальних зв'язків з Україною; поступове витіснення штучного ментального простору «русского мира».

Успішна реалізація проекту дозволить вирішити не тільки вгамувати ворожнечу, але й подолати стереотипи, що підтримують стан конфлікту та створити можливість утримання Донбасу в просторі «українського проекту».

 Повний текст документу - в доданому файлі.

 


Блоги

Публікації

X
X

Партнери