"ПАРИЖ-2". Пропозиції до нового раунду переговорів.

< Назад до записів

Інститутом Стратегічних Досліджень "Нова Україна" підготовлено дослідження ситуації, що склалася після переговорів "Париж-1" щодо врегулювання на Донбасі: «Париж-2». Об урегулировании конфликта на Донбассе (к новому раунду переговоров в формате «Нормандской четверки»).

В документі розглянуто загрози та ризики нинішнього стану справ в регіоні, підготовлено пропозиції а також показана необхідність проведення нового раунду переговорів та досягнення певного компромісу між учасниками перемовин.

"Компроміс, в якому кожна зі сторін повинна бути готова до розумних поступок, - головна умова продуктивних домовленостей і переходу від мерехтливого стану «перемир'я» до стійкого миру, зняття ризиків нової «холодної війни» на континенті, створення умов для широкого прагматичного економічного співробітництва", стверджується в документі.

В документі також запропоновані нові переговорні позиції України щодо переговорів в форматі "Париж-2", шляхи вирішення проблем на Донбасі та можливі ризики. Також запропоновано основні напрямки плану по забезпеченню сталого мирного розвитку територій - проект «Територія толерантності та соціальної реінтеграції».

Повний текст документу - в файлі, що додається.

 


Блоги

Публікації

X
X

Партнери