Чинна політична криза, це криза влади – А.Єрмолаєв

< Назад до записів

19 лютого 2016 директор Інституту Стратегічних Досліджень «Нова Україна» Андрій Єрмолаєв був гостем в студії телеканалу «112» (Відео можна подивитись тут). Обговорювалося широке коло актуальних політичних питань. Зокрема, він назвав проявом політичної корупції поведінку деяких депутатів що знаходячись у корпоративній залежності, передавали свою картки або голосують за інших. Стосовно обговорення відставки уряду він зауважив, що «Лідери фракцій, виступаючи с трибуни та обмінюючись епітетами, фактично подарували суспільству мову, яка може стати мовою нової революції». «У мене таке враження, що ми з ними живемо в різних країнах. Я стверджую, що живу в Україні, а в якій країні живуть вони, я не розумію».

На думку А.Єрмолаєва, імітація діяльності з боку депутатів, якої вони займаються, це злочинна бездіяльність. У жодної з партій немає альтернативної політичної програми. Чинна політична криза, це вже не просто політична криза, а криза влади, яка може призвести до революції – останньої революції. На жаль, криза влади у Києві здатна посилити позиції РФ і бойовиків. Якщо населення країни вже практично не вірить у можливість щось змінити на краще, і навряд чи піде на новий Майдан, то чимала кількість озброєних людей, добровольчих батальйонів здатна на рішучі дії.

Позачергові вибори, на думку А.Єрмолаєва, мають стати не катастрофою, а шансом, оскільки у новому парламенті мають бути представлені всі верстви суспільства, підприємці та профспілки, люди, що знають реальний стан справ у галузях. Але більш за все Україні необхідний діалог, який має розпочати президент, подолання ворожнечі заради майбутнього країни, адже така політична традиція у нас існувала на протязі багатьох років.


Блоги

Публікації

X
X

Партнери