Цей режим примушують до миру, але він все ще здатний наробити помилок

< Назад до записів

29 квітня директор Інституту стратгічних досліджень "Нова Україна" А.Єрмолаєв приймав участь в програмі "Постфактум" на "Радио Вести".

За його словами, останні два роки він попереджав про наслідки політики "партії війни", яка домінувала в Україні. Фактично західні партнери зараз вже примушують українську владу до миру, і можливість досягнення миру в цьому році все ж є - завдяки тиску західних партнерів, завдяки тупіку в самому конфлікті на Сході, "заморожування" якого може призвести до ще гіршої ситуації. Однак є одна велика проблема - режим Порошенка, бездумно підкоряючись тиску, може наробити нових помилок. "Не можна проводити бездумну політику, навіть коли пропозиції реальні та важливі", підсумував А.Єрмолаєв.

За останні два роки влада не тільки вичерпала ресурс довіри населення, але й довіри з боку тих держав, які дуже багато зробили для України та всіляко підтримували її. У нас склалася унікальна ситуація, коли перша пятірка політиків не є фігурами, яким довіряють, сказав він. І це дуже добре розуміють на Заході. А враховуючи те, що у української влади немає свого мирного плану, то їй навязаний план, який фактично погоджений з Росією. "Я вважаю це як варіант "змови" в доброму сенсі - вони домовились без нас". Тому головне завдання нашої держави в цьому році - сформулювати своє бачення того, як пройти ций шлях, вирішити основні завдання цього року, який є критично важливим для України.

 


Блоги

Публікації

X
X

Партнери