Нинішня влада не справляється з керівництвом країною

< Назад до записів

10 серпня директор Інституту стратегічних досліджень А.Єрмолаєв приймав участь у "Вечірньому праймі» телеканалу "112 Украина".  Розмова торкнулася загострення на Донбасі та останніх подій у Криму, де російська влада начебто затримала українських «терористів».

А.Єрмолаєв зауважив, що Росія зараз опинилася у складній ситуації, і вже не має ресурсів для утримання Криму та Донбасу. Тому їй, незважаючи на весь цинізм такого рішення, зараз вигідніше загострювати ситуацію. До того ж як у Кремлі, так і на Заході добре розуміють те, що нинішня українська влада не справляється з керівництвом країною, і вже восени Україну чекає загострення у соціальній сфері. Військового наступу Росії на Україну не буде, адже для Путіна вигідніше криза на Україні, ніж війна з нею. Ззовні добре помітно, що в Україні йдуть корпоративні війни, виникають нові олігархи та нові опозиційні сили, не вирішене національне питання, панує абсолютно неадекватна соціальна політика, а уряд сподівається, що все це «минеться», та народ заспокоїться.

«За ці два роки в Україні сформувалася еліта, яка не збирається облишати владу», зауважив директор Інституту. «Вона навчилася заробляти на війні, та навіть на військових втратах», адже для деяких українських політиків війна виглядає більш вигідною, ніж мир. Тому зараз важливо ставити питання по проведенню нового раунду переговорів «Мінськ-3»,  про заморожування конфлікту з метою його подолання, фіксацію термінів та іншого. Якщо до жовтня у нас не буде рішення на високому рівні щодо виходу на «Мінськ-3», то в Україні почнеться новий та драматичний етап в її історії - з політичними та соціальними потрясіннями, та кризовим розвитком подій, підкреслив А.Єрмолаєв.


Блоги

Публікації

X
X

Партнери