Після звіту щодо MH17 Росія стає стороною конфлікту - і в цьому є загроза для України

< Назад до записів

28 вересня директор Інституту стратегічних досліджень Андрій Єрмолаєв був гостем в студії каналу "112 Україна". Розмова торкнулася звіту Міжнародної слідчої групи щодо збиття малайзійського літака Boeing MH17. Висновок слідчих - літак був збитий ракетою "Бук", привезеною з Росії.
Як зазначив А.Єрмолаєв, з цього моменту Росія більше не зможе заперечувати свою участь у конфлікті на Україні, і має готувати контраргументи. Якими вони будуть - невідомо, але українська сторона не має намагатися форсувати події, адже це може привести до нових трагедій, і подібні випадки вже були у нашій історії.
"Звичайно, будуть зустрічні кроки Росії. Звичайно, їй доведеться вибирати між ізоляцією, яка їй не потрібна, та пошуками виходу з цієї пастки, в яку вона потрапила із-за "Буку". На мою думку, буде роізгруватись так ж гра, як з визнанням чи невизнанням російських військовослужбовців". Це є серьйозною проблемою для України, тому що Росія буде намагатися виправдатися, і ситуація почне "перезавантажуватися", в тому числі і в стосунках між великими державами".

Все це може докорінно змінити і внутрішньоукраїнську ситуацію, особливо якщо Україна вдасться до поспішних дій на Донбасі, адже в її історії вже були приклади подібних помилок, зазначив А.Єрмолаєв.

 

 

 


Блоги

Публікації

X
X

Партнери