Круглий стіл "Україна: психологія людини в епоху змін"

< Назад до записів

21 жовтня в рамках проекту «U-next25»відбувся круглий стіл"Україна: психологія людини в епоху змін". Тема наукового заходу об'єднала психологів з різних сфер - наукової, навчально-викладацької, сфери психологічної допомоги, соціальної роботи, громадської безпеки.
 
У процесі спілкування були розглянуті соціально-психологічні риси, які визначають поведінку жителів України, а також формують передумови змін в найближчому майбутньому.
 
В своєму виступі директор Інституту стратегічних досліджень «Нова Україна» А. Єрмолаєв підкреслив значущість психологічної складової як фактору соціального простору. З тематичними доповідями виступили В. Щербина («Психологія людини в процесі переходу до багатоукладному суспільству»), С. Корсун («Ікона української ментальності»), А.Потеряхін («Примусова політична безпомічність громадян»), А.Головіцкая («Реакція особистості на несправедливість українських реалій»), О.Петрик (« Лояльність громадян щодо держави як фактор його розвитку»), А.Заруба («Колективна підсвідомість в гороскопі України»).
 
Дискусія включала також розгляд психологічних проблем особистісного росту і самореалізації людини в умовах суспільних трансформацій. Учасники круглого столу дійшли спільного висновку, що ті соціальні стани та переживання, які мають місце сьогодні, формують наш індивідуальний та колективний досвід, з яким ми рухаємося в майбутнє.


Блоги

Публікації

X
X

Партнери