Україна «вагітна» соціальною революцією

< Назад до записів

15 листопада директор Інституту стратегічних досліджень Андрій Єрмолаєв прийняв участь у ефірі телеканалу «112».Ще рік тому ми говорили про феномен контрреволюції, коли влади фактично згорнула виконання всього, чого вимагав Майдан, сказав А.Єрмолаєв. Жодну з вимог не було виконано, навіть навпаки – ми отримали альтернативну політику. Контрреволюція завершилася формуванням уряду пана Гройсмана. Та політика, що ми маємо зараз, теж має свою назву – це реакція контрреволюційного режиму. Зазвичай реакція супроводжується політичними репресіями, цензурою, пошуком шпіонів та зрадників, та обмеженнями громадянських прав та свобод.

Стосовно протестів постраждалих вкладників банка «Михайлівський» А.Єрмолаєв зауважив, що вулицю вийшли люди, які довірили свої заощадження комерційним структурам. Ці гроші були фактично вкрадені при потуранні НБУ. Якщо говорити мовою вулиці, ми маємо справу з «кидком», а якщо говорити мовою науковою, ми маємо справу з над експлуатацією людей при бездіяльності влади. Це суто соціальне питання, не вирішення якого веде до соціальної революції. «Ми маємо справу з новим соціальним конфліктом», наголосив А.Єрмолаєв.

Це раніше, в перші два Майдани, люди виходили захищати свободи та цінності. Зараз вони виходять, перш за все, захищати соціальну справедливість. Новий Майдан стане громадянським рухом на захист економічних інтересів класу трудівників, членами якого є навіть пенсіонери та молодь, адже велика частина студентів, після закінчення навчання одразу потрапляють в злидні. «Україна «вагітна» соціальною революцією», підкреслив директор Інституту.

Подивитися відео можна за посиланням

http://ua.112.ua/video/andrii-yermolaiev-dyrektor-instytutu-nova-ukraina-hist-112-ukraina-15112016-217812.html


Блоги

Публікації

X
X

Партнери