У 2017 році на перше місце вийде проблема духовного відродження

< Назад до записів

3 січня 2017 директор Інституту стратегічних досліджень «Нова Україна» А.Єрмолаєв був запрошений до студії телеканалу "112 Украина".Стосовно головування Австрії в ОБСЄ А.Єрмолаєв висловив сподівання, що це пожвавить переговорний процес щодо вирішення конфлікту на Донбасі, оскільки у Австрії свій історичний досвід, і можливо, виникне й особливий інтерес щодо вирішення українського питання у самому широкому сенсі. Він також не виключив, що на мюнхенський конференції у лютому українське питання стане одним із центральних.

«Взагалі нам соромно, після трьох років війни у себе, після складних переговорів, після тієї підтримки, яку нам надала Європа, занурюватися у «нову американську мрію». Європейці завжди нам допомагали. Я вважаю, що у нас зараз має бути здоровий європоцентризм, треба скористатися появою нового, більш прагматичного керівництва в ОБСЄ. А по-друге – треба максимально використовувати політичний календар – і Давос, і Мюнхен, де є важливі міжнародні форуми. Українська сторона зобов’язана проявити ініціативність та прагматизм».

У соціальному плані цей рік виглядає достатньо складним, оскільки навантаження на працюючих людей зросте в рази. Ціни на газ ще зростуть. Наприкінці роки політичний режим в Україні консолідувався, але всупереч заявам пана Парубія, що у 2017 виборів не буде, вибори будуть.

Наприкінці ефіру А.Єрмолаєв звернув увагу на те, що в 2016 році в Україні вийшла ціла низка видань – «Гаррі Поттер» на українській мові, «Історія Європейської цивілізації», вийшов серіал «Дикенсіада» по книжкам Дикенса. «Є те, на що орієнтуватися нам та нашим дітям, це спільна духовна спадщина. Я вважаю, що завдяки всьому цьому, у 2017 році духовне відродження вийде на перше місце».


Блоги

Публікації

X
X

Партнери