Інститут «Нова Україна» запускає проект відеоблогів своїх провідних експертів

< Назад до записів

Інститут стратегічних досліджень «Нова Україна», 30 січня починає регулярну публікацію експертних відеоблогів. Кращі експерти інституту  коментуватимуть основні теми суспільно-політичного порядку денного України та світу. Користувачі інтернету зможуть дізнатися думку одного з провідних політичних експертів України Андрія Єрмолаєва, доктора соціологічних наук, професора Віктора Щербини, провідного експерта з питань екології В'ячеслава Потапенка, кандидата політичних наук Валентини Романової, фахівця з міжнародних відносин Святослава Денисенко та інших співробітників інституту.

«Інститут стратегічних досліджень «Нова Україна» починає серію відеоблогів, присвячених найгострішим і актуальним проблемам, які ми переживаємо в своєму повсякденному житті: від глобального до локального. Ми вважаємо, що оперативна аналітика, яка здатна за деревами бачити ліс, - це те, що дозволить нам своєчасно і якісно реагувати на виклики повсякдення», - пояснив директор інституту.

За його словами, зараз в Інтернеті формуються ті ж феномени суспільного розвитку, які відомі з епохи натовпу 20-го століття - феномену інтернет-масової свідомості. «Він проявляється в скороспішності точки зору, анонімності спілкування і готовності підхоплювати найпростішу, але популярну думку, в агресивності і в домінуванні спрощених поглядів. Анонімність і «ніковість» також привела до віртуалізації віртуальності, коли дуже складно уявити собі хто відстоює точку зору, і що стоїть за цією точкою зору», - підкреслив Андрій Єрмолаєв.

«Оперативна аналітика дозволить нам бути більш включеними в поточну ситуацію, давати своєчасні відповіді, висловлювати свою точку зору, пропонувати свої візії щодо вирішення проблем, які турбують всіх нас», - додав директор «Нової України».

Інститут стратегічних досліджень «Нова Україна» створений в лютому 2014 року. Програмні завдання інституту: розробка нових стратегій для забезпечення модернізації України та розвитку інтелектуального діалогу про майбутнє країни, організація відкритого обговорення нових стратегій за участю громадянського суспільства та залучення досвідчених світових експертів, створення нових комунікацій з провідними інтелектуальними центрами світу.

Головні напрямки діяльності інституту: глобалістика і пріоритети зовнішньої політики, модернізація економіки, геокліматичні зміни і сталий розвиток, реформування сектора безпеки, конституційний процес, нова культурна політика, інформаційне суспільство та сучасні медіа-технології, соціологія сучасності.


Блоги

Публікації

X
X

Партнери