В.Щербина: українське суспільство знаходиться в точці перелому

< Назад до записів

Парламентські вибори - це вибір того суспільства, в якому ми будемо жити. Зараз українське суспільство знаходиться в точці перелому, коли Україна може піти шляхом виходу з кризи індустріального суспільства. Про це заявив головний радник Інституту стратегічних досліджень «Нова Україна» Віктор Щербина в своєму відеоблозі.

«Виборці вже звикли, що вибори це такий період, коли всі їм щось обіцяють, багато різних красивих «обіцянок-цяцянок»... І незрозуміло, що ж ми робимо, коли ми вибираємо? Ми підтримуємо якихось окремих політиків, ми підтримуємо якісь партії, або ми просто беремо участь в спектаклі, який не має відношення до нашого життя? Тут потрібно розуміти, що кожен з нас бере участь у створенні того типу суспільства, в якому ми будемо жити. Ми, наші діти, наші онуки », - сказав В.Щербина.

На думку експерта, в результаті виборів, українське суспільство може відновитися в нових історичних умовах, або може статися зворотне. «Зараз ми знаходимося в історичній точці перелому, коли Україна може піти шляхом ліквідації кризи індустріального суспільства, в якому ми останні 25 років перебуваємо. Тобто цей тип суспільства з його інститутами, з його стилями життя, він може відновитися в нових історичних умовах або може статися зворотне. Може статися такий вибір, в результаті якого ми будемо рухатися по шляху поглиблення кризи і розвитку так званого традиційного суспільства», - зазначив він.


Блоги

Публікації

X
X

Партнери