Прийшов час початку нового циклу розвитку українського народу – В. Щербина

< Назад до записів

Головний радник Інституту стратегічних досліджень «Нова Україна» Віктор Щербина прийняв участь в ефірі UKRLIFE.TV. Він презентував збірник «Україна: національний транзит». Крім того, Віктор Щербина представив свою думку щодо майбутніх варіантів розвитку української держави та нації з урахуванням тих трендів, які простежуються в сучасному капіталізмі.

«Кожен народ має цикли в своєму житті. Вони є і в політиці, і в духовному житті. Україна, це народ. Ми живемо в епоху глобального капіталізму. Він також розвивається циклічно. Зараз ми живемо в суспільстві споживання, це також прояв циклічності. Та логіка, за якою розвивався капіталізм до 70-х років, змінилася. Змінилися покоління, і сьогодні завершується цикл тривалістю в чотири покоління, столітній цикл. Два покоління створюють блага, і два - їх споживають ».

Потрібно зрозуміти, що український народ об'єктивно знаходиться в таких історичних умовах, вважає Віктор Щербина. Ми живемо в ситуації, коли приходить час запуску нового циклу. Прийшов час, кажучи біблійною мовою, «збирати каміння», а не розкидати їх.


Блоги

Публікації

X
X

Партнери