Жодна зі сторін не виконує Мінські домовленості

< Назад до записів

Жодна зі сторін не виконує Мінські домовленості, тому рішення Міжнародного суду ООН в Гаазі є, скоріше, апеляцією до сторін із закликом виконувати свої зобов’язання. Про це директор Інституту стратегічних досліджень «Нова Україна» Андрій Єрмолаєв сказав в ефірі телеканалу «ZIK».

«Наші політики поступово перетворюється на богословів-схоластів, які чомусь постійно копирсаються в словах. Що, незрозуміло, що зобов'язання потрібно виконувати? Що, для цього потрібно рішення суду? Не зрозуміло, що під протоколами в ході роботи Мінської контактної групи стоїть п’ять підписів і що кожен підпис — це сторона?», - сказав директор «Нової України».

«Домовленості Норманської групи осені 2016-го року чітко зафіксували, що учасники перемовини в Мінську зобов'язані були підготувати мапу виконання Мінських домовленостей», - зазначив А.Єрмолаєв.

«Українська сторона не виконує Мінські домовленості так само, як їх не виконує російська сторона, і так звана сепаратистська. Жодна зі сторін не виконує домовленості. Жодна позиція пов'язана з підготовкою законодавства по амністії, по виборчому процесу, по особливому статусу не реалізована на рівні законодавства. У цьому сенсі рішення Гаазького суду є «дієтичним», воно апелює до сторін і каже: робіть те, про що ви взяли зобов'язання», - наголосив А. Єрмолаєв.


Блоги

Публікації

X
X

Партнери