Шукати формулу миру необхідно всьому політичному класу України

< Назад до записів

У підсумковому випуску п'ятниці, 14 липня в гостях у Матвія Ганапольський і Євгена Кисельова на телеканалі PRM  Global "Куб" директор інституту стратегічних досліджень «Нова Україна» Андрій Єрмолаєв.

Що стосується найважливіших подій тижня, то на думку А.Єрмолаєва, в міжнародній політиці це саміт «Україна-Євросоюз». У внутрішній політиці - зняття депутатської недоторканності. «Величезна кількість важливих рішень відкладено «на потім». Тобто цей тиждень поставив більше питань, ніж дав відповідей».

У підсумках саміту Україна - ЄС відбилося все те, що на багатьох міжнародних заходах обговорювалося вже довго. Загальний підсумок такий: Донбас - це українське питання. Це означає, що ми повинні самі шукати формули рішення. Ніяких договірняків з Росією або з Штатами не буде. Варіант «відсікти» ОРДЛО теж визнаний не буде. Всьому політичному класу України потрібно буде шукати формулу миру, це "домашнє завдання" від західних партнерів. Повинні бути укріплені існуючі міжнародні формати. Ще один важливий момент пов'язаний з тим, що головною темою співпраці із західними партнерами залишається не війна, а корупція. Всі наші західні партнери вказують, що вже ця, а не попередня влада, опинилася в такій же корупційної трясовині. Європа не може прийняти Україну тільки лише тому, що у нас війна, переконаний А.Єрмолаєв. Тим часом влада навмисно підтримуе стан розгубленості в суспільстві, оскільки це дозволяє її представникам розкрадати мільйони бюджетних коштів, які мали йти на укріплення обороноздатності країни. Однак це не залишилось непоміченим західними партнерами, внаслідок чого саміт «Україна-Євросоюз» закінчився без підписання офіційного комюніке. Це є сигналом про те, що з нинішньої владою Україна не має європейської перспективи.


Блоги

Публікації

X
X

Партнери