Одеський університет став першим регіональним вузом, який отримав «Единбурзький погляд на демократію».

< Назад до записів

Одеський національний університет імені Мечникова став першим регіональним вузом країни, який отримав в свою бібліотеку монографію «Единбурзький погляд на історію демократії - від давніх часів до майбутніх можливостей» українською мовою. Це колективна монографія під редакцією відомих європейських вчених Бенджаміна Айзехена і Стівена Стоквелла.

Десять примірників книги керівництву університету презентував директор Інституту стратегічних досліджень «Нова Україна» Андрій Єрмолаєв. Як розповів політолог, «Единбурзький погляд» став першою монографією, перекладеної в рамках організованого інститутом благодійного проекту.
«Це перше повноцінне книжкове видання, перекладене нами. Ця монографія цікава тим, що в ній дається історична ретроспектива і порівняльний аналіз нинішніх соціальних систем, їх переваги та недоліки. Нею зможуть користуватися не тільки викладачі, а й студенти », - поділився А. Єрмолаєв.

Мета проекту - зробити доступними для українських вчених надбання західного наукового світу. В рамках проекту планується не тільки перекладати українською мовою академічну літературу і безкоштовно поширювати її в наукові бібліотеки і провідні вузи країни, а й публікувати праці вітчизняних політологів, соціологів та економістів.

«Ми закликаємо наукову еліту України до діалогу про українську демократію. Користуючись цим виданням, хочемо зустрітися зі студентством і викладачами провідних університетів країни і запропонувати подумати про те, що ми будуємо, де у нас збої в політичній системі і чи є в української демократії своє власне обличчя », - зазначив директор« Нової України».

Джерело:  Думская.net


Блоги

Публікації

X
X

Партнери