Книжковий клуб «Нова Україна» передав лікарні «ОХМАТДИТ» літературу для дітей

< Назад до записів

Книжковий клуб «Нова Україна» під час фестивалю «Читач року», який пройшов у Науковій бібліотеці імені М. Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка,  передав Національній дитячій спеціалізованій лікарні «ОХМАТДИТ» літературу для дітей.

 «Я представляю тут Книжковий клуб «Нова Україна», і ми би хотіли передати низку видань в рамках сьогоднішньої акції. Від імені читачів клубу «Нова Україна» ми вітаємо всіх учасників сьогоднішнього свята. Ми вважаємо, що для дітей книжки не менш важливі, ніж ліки, і та увага, яку «ОХМАТДИТ» приділяє їм», – підкреслив головний радник Інституту стратегічних досліджень «Нова Україна» Віктор Щербина.

 У свою чергу директор Наукової бібліотеки Олег Сербін висловив подяку Книжковому клубу «Нова Україна» за надану літературу та вручив Віктору Щербині відзнаку за співпрацю.

 «Хотів би вручити Вам невеличку відзнаку з надією і впевненістю на подальшу співпрацю, тому що та робота, яку ви продукуєте і потім видаєте в книжках, посібниках, монографіях – вона дуже важлива, особливо для наших студентів філософського факультету, політологів, Інституту міжнародних відносин. Цільова аудиторія чекає на нові ваші здобутки і продовження нашої співпраці», – наголосив директор бібліотеки. 

 Довідка. Наукова бібліотека імені М. Максимовича започаткувала у цьому році фестиваль «Читач року». Проект створений з метою зламу стереотипів щодо уявлення молоддю бібліотеки як застарілої та нудної установи. Він ставить перед собою низку цілей, як-то підтримку, розвиток та заохочення до читання; популяризація та просування літературних творів. В рамках фестивалю пройшов благодійний збір книжок Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» та були нагороджені найактивніші читачі бібліотеки.


Блоги

Публікації

X
X

Партнери