Прес-конференція: "Суспільні настрої - основні тренди".

< Назад до записів

18 грудня на прес-конференції у  Інформаційному агентстві "Українські Новини"   Інститут стратегічних досліджень «Нова Україна» та Центр соціальних досліджень «Софія» представили результати соціологічного опитування «Суспільні настрої: основні тренди». Опитування населення проводилося » з 1 по 10 грудня 2017 у всіх адміністративних областях України, а також на підконтрольній території крім Донецької та Луганської областей. У Криму опитування не проводилося.

Всього було опитано 2006 респондентів віком від 18 років і старше. Вибірка опитування репрезентує доросле населення України за основними соціально-демографічними ознаками. Метод опитування – індивідуальне інтерв'ю («віч-на-віч») за місцем проживання респондента (на дому). Статистична похибка не перевищувала 2,2%.

Як показало опитування, українські громадяни переважно негативно сприймають розвиток ситуації в країні, і той політичний курс, який проводить теперішня влада, а припинення війни і встановлення миру на Донбасі вони сприймають як найбільш нагальне питання сьогодення. Більшість громадян підтримує ідею проведення позачергових парламентських та президентських виборів. Якби на момент опитування відбувалися парламентські вибори (голосування за партійними списками), то найкращі шанси подолати 5-відсотковий бар’єр мали б   ВО «Батьківщина», Блок Петра Порошенка «Солідарність», «Опозиційний блок», Об’єднання «Самопоміч», Партія «За Життя», партія «Громадянська позиція», Радикальна партія Олега Ляшка, а також ВО «Свобода».

 

 

 

 

 


Блоги

Публікації

X
X

Партнери