«Ми – напередодні». Виступ А.Єрмолаєва на ХХ «Студреспубліці».

< Назад до записів

24-27 серпня 2018р. на Чорноморській косі, під Очаковом, на узбережжі Чорного моря» відбувся фінал ХХ ювілейної  Студреспубліки, на який був запрошений і директор Інституту стратегічних досліджень Андрій Єрмолаєв.

«Ми – напередодні» - такою була головна теза виступу на форумі А.Єрмолаєва. Майже 30 років наші попередники боролися за незалежність, прагнули змін – але чи досягли вони того, про що мріяли? Так склалося, що характерною рисою українців, їх культурним кодом є жага до втечі, така формула поведінки, як терпіти-бунтувати-бігти. І саме цей момент бунту часто використовують ті політики, які давно бажають прийти до влади, хоча вони нічим не кращі за минулих керівників. Тому знову і знову ми жаліємося на сучасну владу, але сами «Ми» напередодні, саме тут і зараз, бо через 5 років знову будемо жалітися, що не змогли зробити того, чого так прагнули. Тому прийшов час змінити алгоритм «терпіти-бунтувати-бігти», будувати краще майбутнє і більше не терпіти.

На питання як досягти миру А.Єрмолаєв відповів, що це станеться, коли буде поєднання трьох вікових поколінь, інтереси сходу та заходу країни, півдня та півночі. Нам необхідно знайти той інструмент, що допоможе знайти золоту середину думок різних поколінь, та взаєморозуміння між металургом зі сходу та робітниками лісового господарства заходу. Тоді ми зможемо знайти нову формулу територіального устрою, що приведе до прогресу та миру на нашій землі.

ВМГО «Студреспубліка»об’єднує активну молодь й інтелектуалів, голова організації — Павло Вікнянський. Фінал Міжнародної програми «Студентська республіка» — масштабна щорічна молодіжна громадська подія в Україні, яка збирає кожен рік близько 1000 учасників із України та з-за кордону. Головний висновок учасників цьогорічного форуму молоді - нашій країні вкрай необхідно вийти на шлях миру і прогресу.

Джерело - "Хроніки Студреспубліки".

 


Блоги

Публікації

X
X

Партнери