Андрій Єрмолаєв: Залучення жінок до роботи Мінської контактної групи активізує переговорний процес

< Назад до записів

Директор Інституту стратегічних досліджень «Нова Україна» Андрій Єрмолаєв переконаний, що залучення жінок до роботи Мінської контактної групи активізує переговорний процес. Про це він заявив виступаючи на KYIV GLOBAL SUMMIT: WOMEN.PEACE.SECURITY.

«Роль жінки в політиці має бути посилена не лише через парламент. Зараз ми маємо єдиний легітимний буксуючий Мінський процес. Що нам заважає ввести жіночій формат до Мінська-3? Це реально новий майданчик для переговорів», – зазначив Андрій Єрмолаєв. 

За його словами, жінки-депутати від українського парламенту, від ОБСЕ, від російського парламенту та від зібрань ОРДЛО мають бути залучені до переговорів в рамках Мінської контактної групи. Андрій Єрмолаєв переконаний, що жінки набагато швидше порозуміються, ніж чоловіки.

«Влада на сьогодні монополізувала право на те, як організувати миротворчий процес, як його тлумачити і як його забезпечувати. Чи не дивує вас, що сьогодні, в умовах розквіту нинішньої «демократії», у нас затихли профспілки, дуже слабо працюють громадські організації, якщо не рахувати грантоїдів?», – поцікавився директор інституту.

Андрій Єрмолаєв переконаний, що на сході України видувається не війна народів, а війна режимів.

«Це війна не народів, це війна режимів, і не одного, а трьох. Війна режиму Путіна, війна режиму Порошенка і війна режимів в ОРДЛО. Війна – це не лише захист своїх територій, своїх співвітчизників, війна – це, на жаль, бізнес, це ще й унікальний інструмент забезпечення монополії на владу», – підкреслив Єрмолаєв.

Окрему увагу під час переговорного процесу, за його словами,  необхідно приділити поверненню людей, оскільки території під час таких конфліктів повертаються скоріше, ніж люди.

Довідка. KYIV GLOBAL SUMMIT – відбувся за участі депутатів Європарламенту та Національних парламентів країн світу; народних депутатів України; представників міжнародних організацій; представників іноземних дипломатичних місій; членів міжнародних парламентських організацій та асамблей (Парламентської асамблеї Ради Європи, ПА ЄВРОНЕСТ, ПВ Центральноєвропейської ініціативи тощо); членів Кабінету Міністрів України та представників центральних та місцевих органів виконавчої влади; міських голів та депутатів місцевих рад; представників експертно-аналітичного середовища: науково-дослідницьких інститутів; незалежних аналітичних центрів; лідерів громадянського суспільства; неурядових громадських організацій; жіночих об’єднань та рухів; благодійних фондів; волонтерських та правозахисних організацій.


Блоги

Публікації

X
X

Партнери