Андрій Єрмолаєв узяв участь у засіданні учасників Kyiv Global Summit

< Назад до записів

Директор Інституту стратегічних досліджень «Нова Україна» Андрій Єрмолаєв узяв участь у засіданні учасників Kyiv Global Summit «Women. Peace. Security», яке відбулося 6 листопада у приміщенні Верховної Ради. Він узяв участь у обговоренні теми засідання – «Стан та перспективи діяльності Kyiv Global Summit».

 Зокрема, учасники розглянули пропозицію щодо створення ініціативної групи, яка організує роботу Платформи щодо примирення учасників конфлікту на Донбасі. У рамках «Платформи примирення» мають бути створені Комісія щодо примирення та реінтеграції, а також Робоча група із забезпечення соціального захисту мирних громадян.

 Метою цих заходів є напрацювання та здійснення конкретних кроків із відновлення миру в Україні, реалізація проектів із забезпечення допомоги мирним громадянам, які проживають в зоні конфлікту та переселенцям.

 Також на засіданні було розглянуто питання про формування Наглядової Ради Kyiv Global Summit. У засіданні взяли участь, окрім Андрія Єрмолаєва, екс-міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко, народний депутат від Опозиційного блоку Наталія Королевська, інші учасники Kyiv Global Summit.


Блоги

Публікації

X
X

Партнери